Muži

Správný pár by podle některých měl tvořit muž a žena. Jiní schvalují žití muže s mužem anebo ženy s ženou, ale to už je na každém z nás, jestli nám to vadí nebo ne. Tentokrát se ale podíváme na toho silnějšího z rodiny, což je muž. Muž je lidský tvor, který nemá rád, když někdo sníží jeho autoritu. Většina mužů to má stejné a dělá to tak. Mezi sebou se muži jen neuvěřitelně vytahují a předhánějí v tom, kdo bude mít hezčí holku, kdo bude mít lepší auto, kdo, kde, co dokáže za blbost a také dokonce i kvůli prospěchu ve škole.
posezení s přáteli
Většinou se kvůli tomu muži popichují tak dlouho až už není kam a vyústí to v to nejhorší. Někdo si na něj vymyslí nějakou past, kterou odhalí skutečnou pravdu, jak to celé je. Tím mu srazí jeho autoritu a je obrovský problém. Jsou muži, kteří to neřeší, hodí to za hlavu a je jim to fuk ale pak tu jsou muži, které taková věc neuvěřitelně naštve a rozčílí až do zrudnutí. Většinou to je poté tak obrovský problém, že vyústí v to, že se poperou o to, aby si ukázali, kdo má větší sílu. Nejčastěji se to děje v pubertě ale i v dospělosti to není žádná výjimka. Ale muži si dají občas hodně přes pusu. Netuším, proč je toto jedna z těch nejhorších vlastností na mužích, za kterou jsou většinou nejvíce nesnášeni.

Muži se často označují jako pracanti no, ale podle mě jsou pracanti a „pracanti“. Pracanty poznáme podle toho, že celé dny pořád makají a dělají něco pro to, aby bylo naše bydlení hezčí anebo prostě mají těžké zaměstnání (pokrývač, zedník, elektrikář, horník atd.). A pak jsou „pracanti“ a tím bych označil lidi, kteří celé dny sedí někde v kanceláři a o tom co to je ruční práce vědí jen to, že se dělá rukama. Když mají poté něco udělat, tak to vypadá tak jako kdyby to dělalo malé dítě, a navíc si u toho ještě udělají úraz. Nevím, jestli by se vůbec takoví lidé měli označovat za muže, ale to už je každého názor.
pracovní tým

Bez mužů by ale naše populace vymřela, bez mužů bychom neměli nějaké velké stavby, které ženy nezvládnou postavit, a i kdyby zvládli, akorát by se hodně namáhali. Muži toho ale zvládnou ještě mnohem více. Muži mají své stinné i světlé stránky ale určitě nejsou na našem světě zbytečné, a i stinné stránky mužů by se mohli tolerovat.

3/5 - (1 vote)