Jak zaujmout muže

Jak zaujmout muže? Je to prosté a jednoduché. Stačí pár maličkostí a on se bude dívat jen na vás. Chcete sbalit muže svých snů? Ukažme si pár maličkosti, které rozhodně zaberou.

Za prvé, ukažte snahu. Ukažte snahu ale pozor, musí to být nenucené a rozhodně nechceme, abyste vyvolávala dojem, že je to kvůli němu. Dobře se oblečte, elegantně a sexy. Ukažte, že jste žena, která se o sebe stará. Upravené vlasy, lehké líčení, nějaký ten šperk a určitě si vás všimne.

male-3137044_960_720

Za druhé, buďte tajemná. Nevyprávějte mu každý svůj den podrobně. Nechte si něco pro sebe, ať se zamyslí a přemýšlí nad tím, jak jste mohla trávit čas. Je velice příjemné se poznávat a oťukávat.

Za třetí, buďte lhostejná. Muži nemají rádi, když se na ně přilepíte, jako na žvýkačku a jste z nich úplně unešená. Proto je dobré držet si odstup.

Za čtvrté, buďte otevřená. Ano, není složité být tajemná a otevřená. Důležité je komunikovat, nelhat mu, jen prostě neprozrazujte podrobnosti. Muže to moc nezajímá.

Za páté, buďte sama sebou. Jste krásná, báječná, inteligentní a zábavná. Věřte tomu a nepřetvařujte se. Nehrajte si na něco, co nejste, to rozhodně není dobré. Pokud mu nebudete dostatečně dobrá, tak za to prostě jednoduše nestojí.

Za šesté, usmívejte se. Když se budete usmívat, bude z vás vyzařovat pozitivní energie a to má přeci každý rád ne? Mít jiskru v očích a záři, to je velice přitažlivé a mužům se to moc líbí. Každý muž chce vidět, že jste v jeho společnosti usměvavá, ne-li šťastná.

Za sedmé, buďte zdrženlivá. Musíte se naučit být dáma. Vážit si sebe sama. Nechte partnera, ať se cítí jako rytíř, který o vás bojuje.

man-4942429_1280

Za osmé, nepomlouvejte. Nikdy a zase nikdy nepomlouvejte nikoho na vašem rande. Nemluvte sprostě a nedrbejte jiné ženy ani muže. Pomlouvání si nechte pro svoji nejlepší kamarádku, nikoli pro muže, o kterého máte zájem.

Za deváté, oceňte ho. Jen se nebojte ho pochválit, nebo ho obdivovat. Ale zachovejte se přitom normálně, buďte sama sebou. Nemusíte se při pochvale k němu rozplývat jako zjevení.

Za desáté, nebuďte samozřejmostí. Nenechte muže myslet si, že jste tu vždy pro něj a počkáte na něj. Jen ať se pěkně snaží!