Antigenní testy určené k samotestování

Díky nové mutaci Omicron, která je nakažlivější a rychle se šíří v populaci jsou zavedené nové opatření. Ve firmách se tak nově musí kromě neočkovaných zaměstnanců testovat i očkovaní. A to dvakrát týdně. Díky testování se zjistí, zda někdo není bezpříznakovým přenašečem, včas se zachytí pozitivní případy a díky okamžité karanténě by se mělo šíření nové mutace Coronaviru zpomalit. Pro sebe či své zaměstnance tak můžete pořídit antigenní testy ze slin https://www.covidexpert.cz/antigenni-testy-ze-slin/ či z nosní dutiny, které je možné si zakoupit na covidexpert.cz. Díky možnosti pořídit velké sady, tak máte zaručené potřebné množství testů pro své zaměstnance a to i za výhodnou cenu. Testy jsou opatřené certifikátem a jsou opravdu spolehlivé. Na některé je možné čerpat příspěvek od pojišťovny.

nová varianta coronaviru

Je Dobré mít zásobu antigenních testů i v každé domácnosti. A to jak očkovaní, tak i neočkovaní lidé. Při respiračních příznacích, ale i při sebemenším podezření, že byste mohli být pozitivní si můžete udělat samotest. Díky tomu hned zjistíte, jak na tom jste a zda náhodou neproděláváte toto onemocnění.

Vhodné je se testovat i před návštěvou ohrožených skupin, jako jsou senioři, lidé s vážným onemocněním, lidé s autoimunitním onemocněním a jiné. Také si můžete test udělat i mimo testování v práci, pokud se necítíte dobře.

antigenní testy

Antigenní testy jsou rychlé, spolehlivé a nemusíte čekat až na vás přijde řada na odběrovém místě. I pokud čekáte na PCR test, tak si můžete zkusit doma udělat samotest. Je vhodné ho udělat i svým rodiným příslušníkům v jedné domácnosti nebo si ho udělat, když jste byli v kontaktu s nakaženou osobou.

Antigenní testy určené pro samotestování jsou opravdu jednoduché. Výsledek se dozvíte za 15 – 20 minut. Antigenní testy ze slin jsou bezbolestné, neinvazivní a velmi jednoduché. Test si zvládnou udělat i děti a i lidé, co se bojí testů z nosu.