Krásná, elegantní i praktická

Kabelka v různé podobě provází lidstvo už po tisíciletí a z počátku plnila pouze praktický význam jakéhosi úložného prostoru pro potraviny a cennosti. Na estetickou stránku se začal klást důraz o něco později a také se její nošení stalo spíše dámskou záležitostí. Jistěže v současné době i muži využívají různých tašek, ale společenská kabelka-psaníčko by v jejich rukou působila poněkud zvláštně. O to více se vyjímá jako doplněk ženy, obléknuté do krásných společenských šatů.
Žena ve společenských šatech držící si pře oči plesovou masku
Tento malý praktický pomocník totiž bývá zpracován z materiálů, jež se snoubí s leskem výjimečných událostí, jako jsou galavečery, plesy, svatby i párty . Všude tam potřebuje každá dáma vypadat skvěle a k tomu jí dopomohou nepostradatelné drobnosti v podobě pudřenky, rtěnky a kapesníčků. Nezapomínejme ani na možnost úschovy dokladů, případně telefonu. Náš obchod nabízí několik variant psaníček, která se skutečně hodí pro každou příležitost. Chybu jistě neuděláte v případě výběru černého lakovaného modelu se stříbrným kovovým odepínatelným řetízkem. Po jeho odejmutí pohodlně a elegantně držte psaníčko v ruce. Náš obrovský výběr nabízí dále modely potažené saténem, lurexem, pošité krajkou i flitry. Vybírejte minimalistické kousky zajímavých střihů, nebo se oddejte extravaganci v podání aplikací ze štrasu, či broušenými kamínky. Naleznete zde klasické překlopené zavírání s rovnou, nebo asymetrickou hranou se zapínáním na magnet, nebo velmi oblíbené rámečkové zapínání s kovovými pacičkami. Všechny typy kabelek jsou opatřeny podšívkou a také kvalitním vyztužením, které zajišťuje jejich stálý tvar. Příjemně vás překvapí i široká škála jejich barev.
Kovová kabelka-psaníčko, vedle ní položená šňůra perel a dopis

Pořiďte si s nadcházející společenskou sezónou doplněk, jenž dodá vašemu outfitu správný lesk a šmrnc. Vyberte si to pravé nadčasové psaníčko, které využijete při mnoha významných událostech celého roku!