Kryt na mobil Huawei P20 Lite ze silikonu nebo ve tvaru knížky

Dva prakticky nejžádanější typy ochranných obalů, krytů a pouzder na mobilní telefony jsou silikonové odlitky a flipová pouzdra připomínající tvar kapesního diáře. Pokud si odmyslíme různá speciální řešení pro extrémní sporty, outdoor, do prostředí s vysokou prašností a vlhkostí, kde je nutné využít vodě odolných materiálů, je to v současné době to nejlepší řešení.

mobil na stole

Jaké vlastnosti mají silikonová a flipová pouzdra

Můžete je střídat – ceny obou typů krytů jsou natolik nízké, že si jich můžete pořídit více a střídat je podle nálady tak, jako to děláme běžně s barvou oděvu či obuvi. Huawei P20 Lite kryt https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 může být zároveň dobrý tip na dárek pro naše blízké. Máte-li v úmyslu někoho obdarovat mobilem, zkuste jej doplnit o několik krytů. S těmi flipovými lze vyrazit kamkoli a budou výraznou ozdobou na večírku i v restauraci.

Jsou dekorativním doplňkem – s výrobou mobilních telefonů se rozjela ve velkém stylu i produkce ochranných prvků, což v současné době zaměstnává v mnoha zemích tisíce nápaditých lidí uměleckého i technického zaměření. Povrch každého výrobku tak může zdobit fotografie, rytina, kresba, na transparentním i barevném podkladu. Jde o výtvarné dílo, s jehož koncepcí se ztotožňují miliony lidí na celém světě. Někoho osloví motiv květů nebo stromů, někoho mandaly, jiní lidé preferují jednoduché řešení jednobarevné či prostou kombinaci dvou barev. Každý si tu najde řešení, které jej osloví a podpoří jeho životní styl.

focení s mobilem

K silikonu tvrzené sklo – u flipového krytu je telefon chráněný ze všech stran před škrábanci a rýhami, a působením prachu a nečistot. Je uložený v silikonové vložce a jako čelní ochrana displeje slouží vrchní zavírací desky. Samotná silikonová pouzdra však přístroj vpředu nechrání a je tedy vhodné jej zabezpečit tvrzeným sklem. Výhodou tohoto řešení je pak větší flexibilita, kdy máte mobil v „pohotovostní poloze“ stále v ruce nebo po kapsách.