Příjemné cestování

Vždycky jsem ráda cestovala a taky mě hodně těšilo že i můj přítel rád cestoval. Opravdu nevím, co bych dělala, kdyby mi můj přítel řekla, že vůbec nemá rád cestování. A sice chápu, že jedu teď krize, že člověk nemá peníze a myslím si, že bude ani asi člověk neměl náladu na to, aby někde cestoval. I když možná právě člověk cestováním se uklidní a přijde taky samozřejmě na jiné myšlenky. Já mám v poslední době taky takové problémy, které se týkají financí, ale nějakou dovolenou nebo nějaký wellness či relax si vždycky dopřeji. Protože si myslím, že když si člověk čas od času dopřeje nějaký ten odpočinek, tak potom se cítí více šťastní a je potom taky více odpočatý.

Mám ráda různá místa.

Ne nadarmo se říká, že když je spokojený zaměstnanec v práci, tak taky on sám potom vydává lepší výkony v zaměstnání. A tohle je samozřejmě ověřené. A já si vzpomínám taky na to, když jsem pracovala v jednom skladu. A říkám vám, že sice mě ta práce moc bavila, ale byla velice fyzicky náročná. Kolikrát jsem chtěla jít do práce, abych taky šla na přesčas, abych si vydělala více peněz, které potřebuji, ale nemohla jsem.

Moc ráda cestuji.

Opravdu mě tak strašně bolela záda, že jsem potřebovala dovolenou nebo někam cestovat, abych si odpočinula. Později už mě to taky začalo vadit psychicky, protože to byla taková hodně stereotypní práce. Ať se mi pak nikdo nediví, že jsem potřebovala nějaký odpočinek nebo někam vycestovat. A tak to dopadlo tak, že dokonce i můj zaměstnavatel uznal, že potřebuji asi nějaký relax a odpočinek, tak mi dal takový krásný a velmi příjemný dárek, pobyt ve wellness centru na dva dny. Musím uznat, že jsem byla velice překvapená. A odpočinek byl na krásném Slovensku, takže jsem vycestovala a hurá za relaxem. Věřte mi, že díky cestování taky můžete potkat opravdu hodně zajímavé lidi. Zkuste si taky někam vyrazit a uvidíte sami.