Zip sáčky s posuvným jezdcem v zavazadlovém prostoru vašeho vozu

Představte si situaci, že se chystáte k odjezdu na dovolenou. Lákavá představa, že? Dovolená je také obvykle nejkrásnější období v roce, pokud nepočítáme víkendy, vánoční svátky a další sváteční dny, kdy nemusíte pracovat. Jestliže dovolenou naplánujete podle vašich představ, může to být skutečně skvělý týden, plný dobrodružství, ale zároveň bezpečný a pohodový.

Vezměte si s sebou sáčky na zip

Dovolená je období, kdy odjíždíme z domova na delší čas a bereme si s sebou pouze věci, které nutně budeme potřebovat v terénu nebo v dočasném příbytku. Balení věcí také musíme přizpůsobit naše zavazadla a musíme počítat s tím, že budou s námi cestovat ne zrovna pohodlně. Každý dopravní prostředek je na cestách určitým rizikem, kdy může dojít k poškození předmětů, které máme v batohu, v kufru nebo sportovní tašce, a pečlivé zabalení zavazadel nám také pak usnadní starosti po příjezdu do cílové destinace.

papírové kapesníky

Hygienické potřeby – veškeré papírové a textilní hygienické potřeby, jako je toaletní papír, papírové kapesníky, ubrousky, hygienické vložky, tampony, obinadla a náplasti patří v zavazadle do igelitového sáčku se zipem. Uvnitř nenavlhnou a nebudou kontaminované prachem, zápachem či spalinami spalovacích motorů dopravních prostředků.

mobil na dešti

Mobil, tablet a laptop – v zavazadlech bychom měli v první řadě věnovat pozornost drahé elektronice. Ta bývá náchylná na vodu a vlhkost a pro jistotu bychom ji měli umístit do zip sáčku s posuvným jezdcem, který chrání přístroje před těmito jevy.

Tekuté obsahy – veškeré tekutiny, jako jsou šampony a kondicionéry, tekutá mýdla, přípravky na nádobí a čistidla by měly být rovněž umístěné v zipovém sáčku. Pro jistotu můžeme sáček ještě vložit do plastové uzavírací dózy.

Potraviny a svačina – svačinu se také vyplatí mít na cestách uloženou v zipovém sáčku. Zde bude v bezpečí a stejně tak budou v bezpečí i ostatní věci v zavazadle, kdyby náhodou něco z jídla vyteklo nebo se vysypalo.

Doklady – poukazy na pobyt, papírové mapy a další podobné dokumenty se také vyplácí uložit do většího plastového sáčku se zipem.