Daiwa – na tohle se chytne každá!

Existují různé druhy rybářů. Někdo si nejraději za svítání nahodí udičku, otevře jedno lahvové a trpělivě čeká na záběr, zatímco se nechává opájet lahodným mokem a klidem všude kolem. Zpěvem ranního ptactva, kuňkání žab a šplouchání vln. A pak jsou tu i tací, kteří upřednostňují trochu adrenalinu i v takové odpočinkové aktivitě, jakým rybaření je. Ovšem ať už líčíte na kapříky a amury nebo na mazanou štiku, základ úspěchu je návnada, které potenciální úlovky zkrátka neodolají. Máme tu pro vás něco, co ocení především ti, kteří si rádi políčí na predátory vodní říše. S gumovými návnadami od Daiwy je doslova převezete!

rybáři

Daiwa toumament https://www.mlsport.cz/daiwa-gumove-nastrahy/ jsou přesně to, co při lovu vodních predátorů potřebujete. Jsou vyrobeny ze speciální gumy, která je pevná a odolná. Vyhotoveny jsou tak věrně, že opravdu vypadají jako živé. Gumovým rybkám nechybí ani třpytící se šupinky, které svým leskem snadno nalákají číhající kořit na vaši udici. I vypouklé rybí oči gumové návnady přispívají její věrohodnosti. Na našem trhu najdete spousty různých gramáží, každý krotitel vodních šelem si tak může vybrat tu, která se mu nejvíce hodí. Nebo si můžete udělat ve svém rybářském kufříku slušnou sbírku a měnit návnady dle potřeby. Záleží jen na vás a vašich potřebách.

Loďka

Ať už si chcete troufnout na predátora jakékoliv velikosti a síly, tu správnou vláčecí návnadu vám k tomu s radostí poskytneme. Vyberte si z naší nabídky a staňte se králem nad vodními toky ve vašem okolí. S našimi realistickými návnadami svou kořist dokonale zmatete. Bude si myslet, že je sama na lovu, dokud nezjistí, že je lovena. To už ale bude pozdě a řekněte sami, co je hezčího než pocit, když vytáhnete z vody tak vzácný zubatý úlovek?

Firma Daiwa nabízí velice široký sortiment rybářských potřeb. V takové šíři je takřka nemožné si nevybrat. Každý zde najde to, co potřebuje pro svůj rybářský úspěch nebo jen klidné posezení s udičkou na břehu rybníka. Skutečně, hledáte li rybářský ráj, Daiwa je ta správná adresa!