Ready made. Slyšeli jste?

Pokus spěcháte na začátek podnikání tak, že zítra už může být pozdě, je jedinou možností si pořídit takzvanou ready made společnost s ručením omezeným. O co jde? Jde o jediný, naprosto bezpečný způsob jak přijít ve velice krátké době, dá se i říci okamžitě, k oficiální společnosti s ručením omezeným. Jak je to možné? Ready made společnosti Ostrava zakládá firma, specializující se na služby podnikatelům. Kromě nabídek zakládání společností a prodeje společností nabízí tato firma například i virtuální sídla a další zajímavé produkty, které značně ušetří spoustu času a nemalých finančních prostředků podnikatelům.

Čas jsou peníze

Ready made společnosti, jsou společnosti, které právě tato firma založila čistě za účelem jejich dalšího prodeje. Jsou zaregistrovány u Obchodního soudu, mají plně splacený základní kapitál a splňují veškeré náležitosti nutné pro okamžité podnikání, včetně přihlášení na Živnostenském úřadě ke všem volným živnostem. To, že jsou ready made společnosti zakládány jen za účelem jejich dalšího prodeje je velice důležitým detailem. To proto, že s takovou společností dosud nikdo nepodnikal. Ready společnost nemá tedy žádné závazky, žádné rozpracované objednávky, a co je nejdůležitější, je se stoprocentní jistotou zřejmé, že tato společnost není zatížena žádným úvěrem. Ať bankovním, nebo nějakým pokoutným u lichvářských firem.

Začít podnikat

Právě tento detail dává odpověď na otázku, proč je o ready made společnosti stálý, nebo lépe řečeno vzrůstající zájem. Ready společnosti nejsou nijak drahé. Uspoří čas a problémy, kterým se vystaví každý, kdo chce si společnost založit sám, vlastními silami. Mají ověřené dokumenty, včetně zakládacích listin. Jediné co po nabyvateli prodejce ready made společností požaduje, jsou jména společníků a jednatele. Uvedené osoby pak ještě si musí nechat ověřit své podpisy na Czech pointu, nebo u notáře. Ale to je už opravdová drobnost.