Máme spousty otázek a chceme také na ně správné odpovědi

Tak to v životě bývá, když zkrátka nevíme, tak se zeptáme. Pak samozřejmě požadujeme jasné odpovědi nebo rady a doporučení, které nám pomohou překonat naše tíživé období. Tak je to prakticky se vším a všude. I samozřejmě v takových praktických věcech, jako je zapůjčení užitkového vozu za účelem stěhování nebo převozu nějakého materiálu. Je skutečně půjčovna výhodná pro mě, jakou dodávku mohu řídit, jaké jsou podmínky, je auto ihned dostupné? Samozřejmě otázek se pak nahromadí, že z toho máme zamotanou hlavu. Není pak nic jednoduššího, než se obrátit na příslušnou půjčovnu a na vše se jí řádně zeptat. Případně si odpovědi vyhledat online https://www.rentcarservice.cz/nejcastejsi-dotazy a pokud zde váš požadavek není, tak neznamená, že na něj neexistuje odpověď.

otázky

Co zahrnuje zapůjčení vozu?
Každá půjčovna dodávek má jiné podmínky a požadavky. Vše má být pak řádně sepsáno ve smlouvě.

  • Počet kilometrů, které můžeme najet, a jsou započítány v ceně. Po překročení limitu se účtuje určená částka za každý započatý kilometr.
  • Lze také si zapůjčit vozidlo bez denního limitu.
  • Přistavění a odvezení dodávky, pokud je to nezbytně nutné.
  • Dálniční známku pro Českou republiku.
  • Zákonné a havarijní pojištění, které platí jak pro naši republiku, tak v zahraničí.
  • Asistenční služby.
  • Je nutné složit kauci v částce, na které se domluvíme, která je stanovená podle vozidla, který si zapůjčíme.

otazníky

Zapůjčení dodávky má své výhody

Hlavně se dá říci, že nejsme na nikom závislí a časově si vše naplánujeme podle sebe. Mnohdy zapůjčení vozidla vyjde levněji, než zaplacení stěhovací služby, která není nezbytně nutná. Navíc platíme cenu většinou za celý den, ne od hodiny, tudíž lze si naplánovat i například nějaký nákup nábytku nebo materiálu. Tím dodávku dostatečně využijeme a to v hodnotě jedné ceny. Zapůjčit vozidlo si mohou i podnikatelé, kteří museli dát svoje auto do opravny nebo užitková vozidla tak moc často nevyužívají, pouze ojediněle. Pak se skutečně půjčovna dodávek vyplatí i pro ně.