Tajemství dokonalého vzhledu

Make-up/BB krém

Prvním krokem je sjednotit pleť. Pokud nemáte problém s nedokonalostmi, tak Vám postačí BB krém, který je na pleti lehčí. Jestliže máte nedokonalosti, sáhněte po make-upu. Dnes je na trhu toho opravdu spoustu, od světlých po tmavé až po méně krycí či hodně krycí, s růžovým či žlutým podtónem, takže si vybere opravdu každý.
Červená rtěnka

Korektor

Tímto malým pomocníkem dokážete eliminovat tmavé kruhy pod očima, začervenalé pupínky, ale i fialové popraskané žilky. Nebo ho můžete použít na prosvětlení určitých částí obličeje, které chcete, aby vystoupily do popředí.

Pudr

Bez něj by to nešlo. Můžete si vybrat buď transparentní, který se hodí ke všem barvám pleti, nebo si zvolit zabarvený. Zamkne make-up i korektor a budete vypadat déle svěží. Navíc si ho můžete jen tak přidat do kabelky a během dne se kdykoli přepudrovat.

Tvářenka

Volte takovou barvu, která se bude hodit ke každé příležitosti. Nejlepší barvou je broskvová. Můžete použít i tvářenku se třpytkami a nanést ji až na lícní kosti a opticky tak zúžit obličej.
Obsah kosmetické taštičky

Řasenka

Je základem každého líčení, prodlouží a zahustí řasy a budete mít hezčí pohled.

Paletka neutrálních stínů na oči

S ní dokážete vytvořit líčení na denní nošení do práce či do školy, ale i večerní líčení. Nebojte se investovat do kvalitní paletky, která Vám vydrží napořád.

Produkty na obočí

Pokud máte obočí od přírody hezké a plné, stačí ho pročesat průhledným gelem a tím tak zůstane na svém místě a celý den se ani nehne. Avšak když Vám nějaký ten kousek obočí chybí, můžete ho vyplnit tužkou či stínem. Pozor, měli byste vždy volit barvu o něco málo světlejší, než jsou Vaše vlasy, aby vypadalo přirozeně.

Rtěnka

Ať už sytě červená, fialová, růžová nebo jen tělová, dotáhne celý vzhled do dokonalosti. Dejte pozor na podtóny rtěnek, aby Vám ladily k typu pleti. Pokud nejste příznivkyně klasických rtěnek, zkuste takové, které mají konzistenci lesku na rty, avšak po nanesení zmatní a vydrží celý den, i jídlo a pití.

Fixační sprej

Když už jste téměř u konce, tak celý obličej postříkejte fixátorem. Rozpouští totiž pudrové produkty a budete překvapená, jak dlouho Vám make-up vydrží.

Kvalitní štětce

A na závěr, měli byste mít kvalitní štětce. Dnes najdete nepřeberné množství značek. Vyrábějí se buď syntetické nebo přírodní. Syntetické jsou lepší na krémové produkty a přírodní štětiny se lépe snášejí s pudrovými produkty. Bude to na začátek větší investice, ale určitě se vyplatí, protože Vám opět zůstanou na celý život, pokud se o ně budete dobře starat.