Hubněte přírodními prostředky

Nadváha, hubnutí, to jsou nejčastěji skloňovaná slova. Hubnutí je přímo posedlostí. Je samozřejmé, že obezita zdravá není. Jsou, ale všechny diety pro naše zdraví bezpečné? Různých diet trh nabízí nespočetné množství. Nejspíš se v nich mnozí z vás ani nevyznají. Jestli chcete zhubnout a máte nějaký zdravotní problém, měli byste při výběru diety být obzvlášť obezřetní. Možná by bylo lepší, kdybyste sáhli po přírodních prostředcích. Existují byliny, které vám s hubnutím pomohou. Zkuste třeba lapacho. Možná jste někdo slyšel tento název poprvé. Jedná se o kůru stromu lapacho. Kůru ze stromu pocházejícího z Jižní Ameriky používali již indiáni. Kůra má blahodárné účinky pro celý nás organismus. Obsahuje mnoho minerálů a ke snížení hmotnosti pomáhá tím, že zahání pocit hladu. Užívat ji můžete ve formě čaje.
skořice a anýz
Prospěšná při hubnutí vám bude i chlorela. Tato sladkovodní řasa také pomáhá proti hladu. Dodáte tělu potřebné bílkoviny a polysacharidy. Díky jim se vám zvýší hladina glukózy. Nebudete pociťovat silný hlad. Pro některé osoby může být chlorella projímavá. V takovém případě ji raději neužívejte. Zakoupit ji můžete v lékárně ve formě tobolek. Ideální je její užívání asi půl hodiny před jídlem.
Zkuste psyllium. Je to tělu prospěšná vláknina, která je zdravá pro vaše zažívání. Vláknina navozuje pocit sytosti, k dietnímu režimu se tedy výborně hodí. Nejen, že pročistí organismus, ale tělu dodá potřebné živiny. Působí dokonce proti rakovině tlustého střeva.
metr přes sendvič
Přírodním pomocníkem při hubnutí je zelený čaj. Při popíjení zeleného čaje odbouráte chuť na sladké. Kupte si, ale čaj kvalitní a raději sypaný. Zeleným čajem se nemůžete předávkovat a nemá ani žádné vedlejší účinky. Pro někoho, ale může být nepříjemná jeho specifická a trpká chuť. V takovém případě si zvolte bílý čaj. Jeho chuť je o poznání jemnější.