Úniková hra dokáže svou zábavností překvapit

Chcete potrápit mozkové závity? Myslíte si, že dokážete logicky přemýšlet a že nějaký labyrint by pro vás nebyl žádnou překážkou? Možná by stálo za to popřemýšlet o únikové hře. Tato aktivita se může zdát jako nudná věc, ale jakmile ji vyzkoušíte, poznáte, o co vlastně jde.

zamčené dveře

Složitosti, které jste ještě neviděli

Nemyslete si, že tohle je aktivita, kterou si projdete za pár minut. Naopak, možná zde budete trápit i několik hodin, neboť všechno závisí na tom, jak jste jako tým sladění. Pokud máte za to, že jste jako skupina naprosto sehraní a nic vám nebude dělat problém, pak je ideální čas na to podniknout Escape room a otestovat sebe i své přátele. Možná přijdete na to, že sehranost není na takové úrovni, abyste mohli řešit hádanky či rébusy, a právě to vás možná motivuje k tomu tuto aktivitu znovu podniknout.

Nebojte se žádné výzvy

Pokud se toho trochu bojíte, neboť nevíte, co očekávat, pak věřte tomu, že se není čeho obávat. Dostanete instrukce, jak si počínat, a pokud byste byli skutečně v koncích, vždy je možnost hru ukončit nebo si nechat poradit od rozhodčích. Proto s chutí do zcela nové aktivity, která v sobě nese mnoho charakteristických znaků:

  • Budete řešit hádanky, rébusy, logické úkoly, smyčky
  • Budou vás čekat labyrinty, zámky či třeba skládačky
  • Hrát budete nejenom o vysvobození, ale také o co nejkratší časový úsek
  • V případě nouze vždy můžete využít nějakou pomoc
  • Očekávat můžete napětí, adrenalin a nakonec radost z vítězství

otazník
Escape room je zajímavý počin, který ve své podstatě překvapil mnoho osob. Na vás proto nyní je to, abyste tuto zábavu poznali také a neváhali se pro ni nadchnout. Dál už nic nebude bránit vaší zábavě a tomu, abyste se svými přáteli sblížili ještě víc a poznali tak, jak moc jste jako tým sehraní nebo nikoliv. I to může být váš cíl, když vyzkoušíte pokořit Escape room.