Rychlá a kvalitní péče díky jednomu přípravku

Jistě dobře víte, že ke správné údržbě vody ve Vašem koupacím zařízení je za potřebí několika různých přípravků. Nestačí pouze dostatečně dezinfikovat vodu za pomocí chlorových či kyslíkových přípravků, ale je také potřeba pravidelně kontrolovat kvalitu vody za pomocí testerů, srovnávat hladinu PH vody, protože tento faktor má velký vliv na funkci chlorových přípravků a samozřejmě také předcházet vzniku řas za pomocí algicidu.

čas venku

Pokud si chcete péči o Vaše koupání trochu ulehčit a nechce se Vám pořizovat tolik různých přípravků, můžeme Vám nabídnout jeden, který dokáže udržet vodu ve Vašem koupání dokonale průzračně čistou. Ano, je tomu tak. Tímto přípravkem jsou multifunkční tablety do bazénu 5v1, které Vám mohou nahradit hned několik přípravků najednou a postarají se o Vaše koupání naprosto dokonale a navíc Vám ještě ušetří peněženku.

Tablety do bazénu 5v1 obsahují nejen dostatek chloru pro dezinfekci vody ve Vašem koupání, ale také dokáží srovnat hodnoty PH vody, čím Vám nahradí přípravek pro snížení nebo zvýšení PH vody, fungují jako algicid a pomohou Vám v prevenci proti řasám, dokáží vyvločkovat mechanické nečistoty a navíc ještě projasnit vodu. Takže Vaše péče o vodu ve Vašem koupacím zařízení bude jednoduchá a přitom účinná a vysoce kvalitní.

mokré tělo

V naší široké nabídce najdete tablety do bazénu 5v1 ve dvou různých velikostech a to maxi pro velké koupací zařízení a mini pro malé a střední koupací zařízení. Kromě toho je u nás najdete i v různě velkých baleních, podle toho jak velkou zásobu si chcete vytvořit. Všechny přípravky ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek. Použití a dávkování tablet do bazénu 5v1 je velmi jednoduché, vyžaduje pouze dávkovač nebo plovák, do kterého přípravek vložíte. Plovák či dávkovač pak plave po hladině vody a dostávat tak účinné látky z přípravku do celého koupacího zařízení.